Xiaomi 22.5W 10000mAh Power Bank (PB100DZM)
৳ 1,750.00
Category:
Feature:
Specification:
  • Model: PB10ODZM
  • Type of battery: Lithium-ion polymer battery
  • Battery power: 37Wh 3.7V 10000mAh
  • Rated capacity: 5500mAh ( 5V/3A)
  • Input interface: Type-C
  • Output interface: USB-A / Type-C
  • Input parameters: 5V–3A, 9V–2.5A
  • Output parameters
  • (USB-A): 5V–3A, 9V–2.23A, 12V–1.67A, 10V–2.25A MAX
  • (Type-C): 5V–3A, 9V–2.23A, 12V–1.67A, 10V–2.25A MAX
  • (Three ports): 5V–3A
Brand
Xiaomi
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Xiaomi 22.5W 10000mAh Power Bank (PB100DZM)”