Baseus 25w Charger Adapter Super Si 1C fast wall charger EU CCSP020101
৳ 1,190.00
10 in stock
  • Name: Super Si Quick Charger
  • Model No.: CCCJG25CE
  • Input: AC 100V-240V~, 50/60Hz, 0.7A
  • Type-C Output: 5.0V/3.0A(15.0W), 9.0V/2.77A(25.0W),
  • 12.0V/2.1A(25.0W)
  • Product size: 41*34*28mm
  • Product weight: 51g
  • Super Fast Charging Adapter For Samsung ,Iphone,Huawei
Baseus 25w Charger Adapter Super Si 1C fast wall charger black EU CCSP020101 1
Brand
Baseus
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Baseus 25w Charger Adapter Super Si 1C fast wall charger EU CCSP020101”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
You have to be logged in to be able to add photos to your review.
Related products
Momax KH12 Fold Stand Mila Rotatable Tablet Stand
Original price was: ৳ 3,490.00.Current price is: ৳ 3,250.00.
MOMAX KH15 Multi-Stand Full Motion Desk Mount for Tablet
Original price was: ৳ 4,460.00.Current price is: ৳ 4,180.00.
Ulanzi J12 Dual Wireless Microphone With Charging Case For Type-C
-7%